ПатрульTVIF: насильство в сім`ї і п`яна ДТП

Інтернет-видання МІСТО спільно з Управлінням патрульної поліції Івано-Франківської області, за погодженням із Департаментом патрульної поліції України, розпочали зйомки програми “Патруль TV IF“. Сьогодні  стартує перший випуск програми.

У програмі, 3 травня, ми вам  покажемо два випадки: насильство в сім`ї і п`яна ДТП. Повідомлення про подію патрульним прийшло на службовий планшет. Перший інцидент стався на вул. Набережна: чоловік погрожував дружині і не впускав у квартиру до дитини. Другий випадок стався на вул. Б. Хмельницького: п’яний водій із захмелілою пасажиркою злетіли з дороги і травмувалися.

Довідково:

Ексклюзивно тільки на інтернет-виданні МІСТО ви зможете переглядати новий проект про роботу патрульної поліції в Івано-Франківську. Для цього знімальна група редакції МІСТО виходить на патрулювання разом з поліцейськими Івано-Франківська. Ми покажемо, як працюють інспектори, забезпечуючи громадський порядок і реагуючи на правопорушення.

Адже вони 24 години на добу охороняють наш спокій і безпеку. Проте далеко не всі можуть уявити, яких зусиль вимагає цілодобове патрулювання на вулицях Івано-Франківська.

Затримання, переслідування, конфлікти, складання протоколів та інші подробиці – у програмі “Патруль TV IF”.

Про програму:

Автор програми та журналіст: Лідія БОЙКО
Дизайн, зйомка та монтаж: Андрій ШКВАРЛА
Звук: студія звукозапису «Union Records UA»

МІСТО вдячне за участь у програмі Управлінню патрульної поліції Івано-Франківської області.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...