Побратим Волгіна відмовився від квартири, яку депутат вирішив йому подарувати

Вчора, 2 травня, в Івано-Франківську на сесії міської ради під час розгляду питання, яке стосується земельної ділянки, виник конфлікт між асоціацією АТО і новоствореною організацією бійців. Між цим, при суперечці депутат Волгін відмовився від квартири, яку йому надала Міська асоціація учасників АТО.

Свою позицію  пояснив тим, що вбачає певну нечесність у розподілі. Коли голова асоціації Василь Андріїв сказав, що Волгін просився увійти до групи осіб, яка здійснює розподіл.

Опісля Волгін офіційно заявив, що відмовляється від житла і хоче би її надали побратиму, який був у полоні – Антону Боєву. Останній теж був у полоні, зараз служить у патрульній поліції Івано-Франківської області.

Сьогодні Боєв у фейсбук написав, що відмовляється від квартири, бо стоїть на черзі і очікує на свою.

Дякую, Андріан Волгін, за бажання допомогти. Змушений відмовитись від твоєї пропозиції. Я, як і більшість хлопців, стою в черзі на житло в Міська Асоціація учасників АТО, – написав Антон Боєв.

В Андріана квартиру забирати ми не будемо. Це справедливе рішення, попри емоції та різні погляди, – прокоментував МІСТУ голова Міської асоціації учасників АТО Василь Андріїв.

Я казав, і не відмовляюсь від своїх слів …. я планував це давно… тому, нехай черга просунеться далі… документи я лишив ще вчора забудовнику, тому нехай спілка зв’яжеться з ним і перепишуть договір, – написав у коментарі Боєву депутат.

Нагадаємо, 12 жовтня 2017 року Міська асоціація учасників АТО спільно з міським головою Івано-Франківська вручили воїнам АТО та членам їх родин договори на продаж-купівлю квартир. Квартири отримали вісім бійців. Серед тих, хто отримав документи на квартиру депутат Івано-Франківської міської ради Андріан Волгін.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...