На Франківщині медбрат 20 років відбілював честь за наклеп у розбещенні дітей. ВІДЕО

Шкільного медбрата на Прикарпатті звинуватили у розбещенні неповнолітніх. Захищаючи свою честь, чоловік дійшов аж до Європейського суду.

Одного разу в кабінеті медбрата, де завжди було повно школярів,  директорка, начебто, застала медика зі школяркою без трусів. Чоловік утратив роботу і двадцять років доводив свою невинуватість.

Зараз у будинку пенсіонера ні газу, ні води, на підлозі лежить дубове листя. Ним же набитий і матрац, бо, каже чоловік, воно найкраще зберігає тепло. Від комунальних зручностей калушанин відмовився майже 20 років тому, коли його звинуватили у розбещенні неповнолітніх.

Прибігає дитина, каже, що болить горло. Треба було перевірити лімфатичні вузли. Побачили, як гладжу по горлу і сказали, що розбещую, – розповідає чоловік.

Після шкільного скандалу на початку 90-х життя медика поділилось на “до і після”.

Як запевняє вчителька школи №2, котра працювала разом із потерпілим, чоловік дуже любив дітей, а вони його – не боялись ні щеплень, ні уколів.

Натомість колишня директорка школи Галина Томащук, тримаючи в руках листи до прокуратури і міліції, твердо впевнена у винуватості пенсіонера.

У прокуратурі Калуша підтвердили, що справді заяви надходили, проте у відкритті кримінального провадження не було підстав.

Після звинувачень життя чоловіка в невеличкому містечку докорінно змінилось.  Впродовж 20-років він намагався відбілити свою гідність. Кінець кінців медик відстояв свою честь та гідність, дійшовши аж до Європейського суду. Більше того, аби відбілити своє ім`я –  відмовився від грошової компенсації у розмірі 17-ти тисяч гривень.

Я не милості просив, а справедливості, – каже пенсіонер.

Чоловік обіцяє боротися й далі, каже, вимагатиме публічного вибачення.

Детальніше у сюжеті “Надзвичайних новин”:

 

 

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...