На суд “Дири”, якого обвинувачують у вбивстві підприємця, викликали “швидку”

Сьогодні, 18 травня, в Івано-Франківському міському суді продовжили розгляд справи Михайла Дерещука (на прізвисько “Дира”), який у центрі міста вчинив стрілянину. Через це у лікарні помер підприємець Ігор Гербін.

13 березня відбулося підготовче засідання: прокурор зачитав обвинувальний акт, а захисник просив змінити запобіжний захід, бо обвинувачуваному потрібно лікуватися через погіршення стану здоров’я. Проте колегія суддів не задовольнила клопотання сторони захисту і продовжила запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 11 травня.

12 квітня, прокурор зачитав обвинувальний акт та нагадав обставини події, представник потерпілих проінформував, що його клієнтки вимагають 2 млн грн моральної компенсації від Михайла Дерещука.

Нагадаємо, що справу слухає колегія суддів у складі Олеся Зеленко (головуючий суддя), Наталії Деркач та Дмитра Руденка. За участі прокурора Боровика і захисника Клименка. Також у залі присутні потерпілі із захисником.

Напередодні Дерещук клопотав про зміну запобіжного заходу на домашній арешт: скаржився на стан здоров’я, бо хворіє цукровим діабетом. Однак суд прохання підозрюваного відхилив.

По плану сьогодні мають допитати потерпілих. Суддя Зеленко запитала, чи суд може перейти до допиту. Дерещук каже, що йому погано, він страждає від гіпертонії, а суд ігнорує.

Захист клопотав перенести суд, адже в Дерещука високий тиск (225 на 120) і він себе погано почуває.

Суддя запитала, чи викликати до залу суду “швидку” і звернулася до Дерещука, чи він себе погано почуває.

Дерещук відповів: “Так”.

До суду викликали “швидку”, а засідання перенесли на 1 червня.

Дружина Гербіна, яку мали допитати як потерпілу, вийшла з зали суду незадоволена, адже слухання вже вкотре затягується зі сторони підозрюваного.

Нагадаємо, стріляв затриманий Михайло Дерещук  у відомого франківського підприємця Ігоря Гербіна 31 липня. Бізнесмен припаркувався поруч свого магазину. В цей момент нападник, який проходив повз автомобіль, випустив у бокове скло, поруч шофера, 6 куль. Після чого зник з місця події. Стрілянина трапилася на очах у десятків перехожих. Крім того, нападника зафіксували камери відеоспостереження, яких у тому районі чимало.Через 6 годин після цього підозрюваного затримали в одному з навколишніх сіл Івано-Франківська під час намагання переховатися з одного місця в інше. Між чоловіками напередодні трапився конфлікт, в ході якого підозрюваний отримав тілесні ушкодження і вирішив помститись. 9 серпня Ігор Гербін помер у лікарні. У Франківську підприємець був відомий під прізвиськом “Червонєц”. Згодом у мережі з’явилось відео, яке, ймовірно, стало причиною стрілянини.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...