Питання вакцинації: у Франківську для батьків та лікарів проведуть тренінг

Питання вакцинації та захисту від інфекційних хвороб, а також недопуску у навчальні заклади невакцинованих дітей неодноразово порушувалися на шпальтах нашого видання і викликали широкий суспільний резонанс.

У Франківську 9 червня  проведуть тренінг  для батьків та лікарів. Безкоштовно батьки і майбутні батьки, а також ті, кого хвилює питання вакцинації дітей і дорослих зможуть збагатитися знаннями.  Додамо,  що вхід за попередньою реєстрацією. Участь є  безкоштовною.  Захід пройде  9 червня з 17:00 по 19:30. Адреса: вул. Гарбарська, 22.

Крім того,  для лікарів-педіатрів, сімейних лікарів та лікарів вузьких спеціальностей, які хочуть  підвищити свою обізнаність у питаннях ефективності та безпеки вакцинації; ознайомитись з особливостями вакцинальної сесії, особливо у людей з хронічними захворюваннями; покращити охоплення вакцинацією дитячого та дорослого населення тренінг  розпочнеться того ж дня. Час: з 9:30 по 14:30. Адреса: вул.  Незалежності, 40.

Проводитимуть тренінги спеціалісти зі Львова та Києва, а також місцевий лікар-педіатр Віра Сем’янчук.

Читайте також: Без зайвих антибіотиків і мультфільмів на ніч. Франківський педіатр розповіла про те, що вразило на Європейському конгресі педіатрів

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...