Відкривай Україну разом із “АТБ”

Туристична перлина України — Карпати — готується прийняти гостей, які звикли влітку відпочивати у мальовничих горах. Уважному та спостережливому туристу гуцульський край щороку дає змогу робити нові відкриття: неповторна природа, багатовікова унікальна місцева культура, неповторний місцевий колорит і кухня  — все це з року в рік вабить на Франківщину тисячі туристів.

І тривалий відпочинок, і тур вихідного дня подарують туристу цікаву місцеву оповідь чи легенду, нададуть можливість насолодитися пейзажами та унікальними місцями. Україна багата на них, а в Карпатах вони — на кожному кроці. Тому будь-яка мандрівка сюди завжди буде неповторною.  Дістатися можна потягом, автобусом чи на власному авто, а зупинитися у безлічі садиб, хостелів чи готелів.

Але серед усього цього розмаїття нових місць і вражень є й одне звичне для мешканця будь-якого куточка України. Це національна мережа магазинів-дискаунтерів “АТБ”. 951 магазин по всій території Україні щодня обслуговує понад три мільйони покупців. Тому кожен українець завжди знає: “АТБ” зустріне якісним сервісом і запропонує товари гарної якості. Адже у мережі магазинів-дискаунтерів запроваджено європейську систему контролю якості продукції.

Крім того, політика мережі “АТБ” передбачає тісну співпрацю з місцевими постачальниками. Зараз ці магазини все частіше відкривають у західних і південних регіонах України. На мапі “АТБ” з’явились такі міста, як Сокаль, Яворів, Борислав, Новояворівськ, Калуш, Тернопіль, Кам’янець-Подільський, Івано-Франківськ, Білгород-Дністровський, Немирів, Винники та багато інших.

Кожний регіон — а мережа “АТБ” представлена у 22 областях країни — унікальний. Незабаром ми впровадимо товарні маркування, якими будемо позначати продукцію місцевого виробництва. Вони відображатимуть елементи культури та історії Франківщини. Це сприятиме культурному обміну та знайомству з її спадщиною. У новому маркуванні для товарів ми покажемо та підкреслимо індивідуальні особливості кожного регіону, — розповіла Наталія Шаповалова, заступник генерального директора ТОВ “АТБ-маркет”.

Із понад 3 500 товарних позицій на полицях даних магазинів значна частина товарів — місцевого виробництва. Таким чином компанія підтримує економіку регіонів присутності. Завдяки цьому покупці завжди мають змогу придбати товари на 10–15% дешевше від середньоринкових цін. Тож для тих, хто подорожує, закупівлі в “АТБ” — це і гарна можливість заощадити, і хороша нагода познайомитись із продуктами місцевого виробництва.

Співпраця з відомими місцевими виробниками та постачальниками допомагає мережі “АТБ” скоротити транспортні та рекламні витрати — це і є секрет наших порівняно невисоких цін. А уважні покупці, які стежать за нашими акціями та користуються знижками, можуть заощаджувати до 40% на деяких товарах, — розказала Ірина Рум’янцева, директор з торгівлі Західного регіону.

Національна мережа магазинів  “АТБ” — це справді унікальний дискаунтер національного масштабу. Європейські стандарти контролю якості товарів і високий рівень обслуговування — запорука довіри мільйонів покупців по всій країні.

Читайте такожМережа “АТБ” на Франківщині зустрічає День вишиванки. ФОТО

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...