У Франківську поліцейські вшанували загиблих на Донеччині колег. ФОТО

Сьогодні, 29 травня, у Меморіальному, де поховані семеро загиблих у зоні АТО правоохоронців, відбулися поминальні заходи.

Четверта річниця минає, як шестеро бійців спеціальної роти прикарпатської міліції загинули у збитому терористами гелікоптері “МІ-8” Національної Гвардії України, поблизу гори Карачун, на Донеччині. Трагедія сталася після розвантаження харчових продуктів та проведення ротації особового складу на п’ятому блокпосту. Тоді загинули шестеро військовослужбовців та стільки ж наших працівників спеціальної роти міліції: Петро Безпалько, Василь Семанюк, Володимир Шарабуряк, Володимир Лисенчук, Петро Остап’юк та Віктор Яков’як. Про це інформує прес-служба ГУНП в Івано-Франківській області. За кілька днів – 6 червня надійшла ще одна трагічна звістка, що  на блокпосту під Слов’янськом загинув ще один наш працівник – Михайло Шемегінський.

Т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Ігор Бабюк, вшановуючи пам’ять загиблих, зазначив:

Уже четвертий рік ми збираємося в цей день на могилах наших героїв, побратимів, хлопців. Загинули наші перші герої в цій неоголошеній війні  російськими окупантами. Цей день, коли надійшла сумна звістка, був таким же   сонячним як нині. Сумна звістка розривала душу і серце за загиблими  з якими не один день, не один місяць і не один рік стояли плече в плече і боронили нашу державу від злочинності,  виконували сумлінно щодня свою роботу. І коли дійшла страшна звістка,  до глибини душі стало боляче,  усвідомлюючи   трагедію. Шкода, що не вдалось завершити нам цю війну, але я думаю, що таким прикладом цих наших героїв, які  загинули, ми будемо робити все можливе, щоб це припинилося і наші хлопці не гинули.

Мати бійця  Володимира Шарабуряка – Ольга  Шарабуряк, зі сльозами на очах пригадує хвилини, коли почула про загибель сина. Ту біль і материнське горе не заліковує час.  Загиблі  служили державі, виконували свій службовий обов’язок.

Сьогодні  багато людей прийшло, щоб вшанувати пам’ять наших синів. Вони одні із перших, котрі пішли туди. Їм було дуже тяжко. Вони віддали своє життя, щоб ми жили під мирним, світлим  небом. Ніколи  такі злочини просто не проходять, це відіб’ється на ворогах, – зазначила п.Ольга.

Побратим загиблих правоохоронців, нині командир взводу  роти поліції особливого призначення ГУНП в Івано-Франківській області Андрій Кожушок подякував  усім за участь у поминальних заходах за  загиблими та зазначив: “Пройшло чотири роки, це нібито й багато,  а приходиш на могили і чуєш у наших серцях  їхні голоси про проблеми, спогади. Це все залишилося, так якби було вчора, це не проходить”.

У поминальних заходах взяли участь представники влади, громадськості  мешканці міста, побратими, рідні та друзі  загиблих. Священики відслужили  панахиду. На могили бійців поклали квіти та запалили свічки.

Читайте також: В останню путь загиблого від кулі снайпера військовослужбовця провели сотні франківців. ФОТО

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...