На Прикарпатті на ринку послуг більше півтори тисячі підприємств

На ринку послуг області упродовж І кварталу 2018 року працювало понад 1,7 тис підприємств (юридичних осіб) та їх відокремлених підрозділів, основним видом діяльності яких є надання послуг.

Обсяг реалізованих ними послуг за цей період склав 2 млрд грн, майже половину з яких реалізовано населенню, інформує

Вагомою була частка послуг, реалізованих населенню, у містах Коломиї (81% від загального обсягу наданих послуг), Яремчі   (71,1%), Бурштині (70,7%), Косівському (47,9%), Рогатинському (46,3%) та Тлумацькому (40,7%) районах.

У структурі загального обсягу реалізованих послуг значним був попит на послуги вантажного автомобільного транспорту, надання послуг з перевезення речей (17,3% загальнообласного обсягу), у сфері телекомунікацій (електрозв’язку) (14,1%), з діяльності туристичних агентств і туристичних операторів (13,2%), складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту (9,3%), з надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна (8,6%), вищої освіти (7,4%), діяльності готелів і подібних засобів тимчасового розміщування (7,1%).

Серед міст обласного значення та районів області найбільша частка реалізованих послуг припадала на підприємства міст Івано-Франківська (57,3% загальнообласного обсягу), Яремче (24,4%), Калуша (4,7%) та Долинського району (4,8%).

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...