На Богородчанщині відкрили амбулаторію сімейної медицини. ФОТО

Сьогодні в селі Монастирчани Богородчанського району після капітального ремонту відкрили приміщення ФАПу, реорганізованого в амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

З цієї нагоди на урочистості завітали голова облдержадміністрації Олег Гончарук та голова обласної ради Олександр Сич.

У вітальному слові очільник Прикарпаття побажав працівникам закладу та жителям села міцного здоров’я і зазначив, що відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини дасть змогу наблизити до пацієнтів надання якісних та своєчасних лікарських послуг.

Незалежно від того, де розташована медична установа – в обласному, районному центрі, місті чи у селі, – лікарські послуги мають бути однаково якісними та надаватись у належних умовах, – підкреслив Олег Гончарук. – Саме тому вкрай актуальним є вирішення тих питань, які стосуються забезпечення якісної медичної допомоги, зокрема, створення амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Голова обласної державної адміністрації також відзначив вагомий внесок громади Монастирчан у відбудову медичного закладу, адже на ремонтні роботи вони зібрали кошти на співфінансування, інформує прес-служба ОДА.

Слід відзначити, що проект амбулаторії загальної практики сімейної медицини “Крок назустріч людям” розроблено у 2016 році.

За кошти, зібрані у рамках проекту, вдалося замінити покрівлю закладу, фасад, облагородити територію довкола амбулаторії, провести водопостачання та водовідведення, збільшити кількість кабінетів.

Варто додати, що відтепер в установі працюватимуть 10 медичних працівників, що дасть можливість надавати більш кваліфіковані та якісні послуги пацієнтам.

Читайте також:  Як голова однієї з ОТГ на Прикарпатті “посприяв” швидкому ремонту дитсадка перед виборами

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...