Мед Атлант

Франківка виборола бронзу на Всеукраїнських змаганнях із спортивної ходьби

Вчора,  16 червня,  у Сумах відбулися змагання чемпіонату України із спортивної ходьби. Наш край представляло шестеро атлетів.

Найуспішніше виступила 20-річна Юлія Сологуб, яка в забігу серед молоді (U-23) зайняла третє місце. Юлія є вихованкою Івано-Франківської ОДЮСШ, тренер Віталій Матешко,  пише Галичина спортивна.

У змаганні серед чоловіків (20 км) сьоме місце посів Валерій Літанюк із Івано-Франківська, а в змаганні серед молоді (U-23) на 20-кілометровій дистанції Степан Пасічний та Андрій Красновський показали сьомий та восьмий результат.

Нагадуємо, що 7-12 серпня у Берліні пройде чемпіонат Європи з легкої атлетики – основний старт літнього сезону. У змаганні з спортивної ходьби до складу збірної України потрапили прикарпатці Валерій Літанюк та Мар’ян Закальницький, які виступатимуть на дистанції 50 кілометрів серед чоловіків, а також Христина Юдкіна – забіг на 50 км серед жінок.