Цього року абітурієнтів чекають нові правила вступу у виші. ВІДЕО

Нові умови подання вступних заяв. Привілеї для переможців олімпіад. Та ширші можливості для студентів технічних спеціальностей.

Чергові зміни у вступній кампанії оцінили представники вищих навчальних закладів. Під час регіональної наради. Зокрема, відзначають освітяни, цього року обмежено кількість заяв у виші. Якщо торік абітурієнт міг подати 9 офіційних “запитів” на 5 спеціальностей, то тепер – лише 7. І не більше, ніж на 4 професійні напрямки, йдеться в сюжеті ТРК “Вежа”.

Надалі перелік цих дисциплін розширюватиметься, кажуть освітяни. Між тим, пояснюють, такі рішення профільне Міністерство прийняло, враховуючи результати останньої вступної кампанії. Адже недоліки законодавства стають помітними лише в момент його практичного застосування. Саме тому щороку вступна програма зазнає змін.

Запроваджений торік єдиний фаховий вступний іспит на спеціальність право, цього року поширюється і на інші дисципліни. А випускники, які пройшли підготовчі курси, та переможці учнівських олімпіад матимуть додаткові бали при вступі. Чи зміниться кількість державних місць у вузах, наразі невідомо. Цим питанням нині «опікується» Міністерство економіки. Випереджаючи події, освітяни говорять лише про збільшення держзамовлення на технічні спеціальності.

Читайте також: Звернення “проти гомосексуалізму в системі освіти України” підтримали франківські депутати

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...