Лише на принципах гідності, правди та справедливості ми збудуємо сильну країну, – Олександр Шевченко

Активісти громадського руху “Країна Гідності і Правди” зустрілись із народним депутатом України Олександром Шевченком.

Парламентар та громадські діячі провели кількагодинну розмову в Буковелі. Саме за зразком одного із кращих у Європі та світі туристичного комплексу, варто розбудовувати всю країну. Переконані присутні.

Я вже більше 10 років приїжджаю у Буковель. На власні очі спостерігаю, як тут все розвивається швидкими темпами. Країна Буковель стає з кожним роком все кращою. Коли Олександр Шевченко почав презентувати свої соціальні програми, а згодом і програму розвитку країни, я зрозуміла, що буду підтримувати цього політика», – ділиться активістка львівського руху “Країні гідності і правди” Ірина Устенна.

Олександр Шевченко розповів про своє бачення розвитку країни, представив основні принципи передвиборної програми претендента в кандидати на пості Президента “Країна гідності і правди”.

Основне наше завдання – зламати стару прогнилу політичну систему, вигнати з владних крісел тих, хто вже третє десятиліття гальмує розвиток нашої країни. У владі повинні бути нові люди, молоді не за віком, а за світоглядом, здатні здійснити прорив у майбутнє. Маємо впровадити прості механізми відкликання депутатів усіх рівнів, ухвалити закон про імпічмент Президента. Кожен чиновник має відповідати за свої вчинки. Вкрав у народу бодай тисячу – сідай за грати. Я впевнений, лише на принципах гідності, правди та справедливості ми збудуємо сильну модерну країну, яка забезпечить громадянам достаток, комфорт, гармонію стосунків як поміж людьми, так і з оточуючим світом, – наголосив Олександр Шевченко.

Протягом кількох днів активісти громадського руху “Країна Гідності і правди” мали цікаві семінари та тренінги. На одному із занять присутні вчилися формувати спільні мрії та шукати шляхи їхньої реалізації.

Відправна точка відліку – Буковель. Звідси беруть початок наші мрії, які ми можемо спільно здійснити. Це і танцювальні студії, і інтелектуальний простір, і ремонт дороги, – розповіли активісти громадського руху Олександра Шевченка “Країна гідності і правди” із Київщини.

Участь у форумі взяли представники громадського руху Олександра Шевченка “Країна гідності і правди” з усіх куточків України.

На правах політичної реклами

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...