“Я чула крики, а також звуки, що нагадували падіння чогось”, – свідок у справі вбивства болгарської студентки

Сьогодні, 25 червня, відбулось чергове засідання у справі, що стосується вбивства болгарської студентки. До судової зали доставили обвинуваченого.

На засіданні також присутній свідок – студентка, яка була сусідкою підозрюваного Ельдара Астанова.

За її словами, у вечір вчинення злочину дівчина чула жіночі крики.

Я чула крики, а також звуки, що нагадували падіння чогось, – розповідає вона.

Свідок зазначила, що підозрюваний спілкувався з нею українською та російською мовами.

Ельдар ж заявив, що вимагає перекладача, адже “не розуміє суті” і запевняє, що знає лише вуличний сленг.

Після опитування свідка, суддя Руденко вирішив перенести судове засідання на 20 серпня 2018 року.

Довідка: з чого все почалося

24-річна студентка з Болгарії тимчасово проживала в Івано-Франківську та навчалася на 4-му курсі стоматологічного факультету ІФНМУ. Вона 1 червня 2017 року пішла з дому та не повернулася. Подруга дівчини розповіла, що востаннє Еля Зію бачили в хлопця. Напередодні, 31 травня, студентка хотіла розлучитися з своїм хлопцем з Туркменістану. Опісля – зникла. У квартирі хлопця і дівчини правоохоронці провели обшук, але Еля Зію не знайшли. У поліцію друзі повідомили лише 5 червня, бо шукали самостійно. Від 5 червня тривають розшукові заходи правоохоронців. Майже тиждень правоохоронці шукали її всюди: опитували свідків знайомих і сусідів.

12 червня стало відомо, що поліцейські знайшли тіло дівчини на Рогатинщині. Серед головних підозрюваних – хлопець-іноземець Ельдар Астанов. Відтак, у той же день під міським відділком поліції зібралися друзі і знайомі підозрюваного. В причетність хлопця до злочину не вірять, попри те, що всі докази вказують на нього.

Напередодні в місті побував брат вбитої дівчини, який розповів нашим журналістам, що в непричетність її хлопця-одногрупника не вірить.

13 червня правоохоронці зібрали журналістів на брифінг, щоб розповісти подробиці жорстокого вбивства студентки з Болгарії, тіло якої знайшли в с. Світоч на Рогатинщині.

Пряма трансляція МІСТА з брифінгу:

14 червня в Івано-Франківському міському суді обрали запобіжний захід туркмену. Суд ухвалив застосувати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 днів.

22 червня у суді розглянули апеляцію адвоката Тетяни Булін-Соколової , яка пропонувала змінити Ельдару Астанову запобіжний захід.

Апеляційний суд все-таки залишив без змін попереднє рішення та додав, що воно вже не підлягає оскарженню. Зазначимо, що максимальний термін покарання для Ельдара Астанова — 15 років за ґратами.

Читайте такожБрат вбитої франківської студентки претензій до туркмена немає. ФОТО

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...