Мешканці Пасічної, які перекривали Галицьку, прийшли до мера і вимагають пояснень. ВІДЕО

Як писало МІСТО, пасічнянська громада, яка бореться із забудовником за землю, перекрила сьогодні, 16 липня, вулицю Галицьку.Адже перед перекриттям, у школі №24, яка знаходиться поблизу скандальної ділянки землі, мешканці чекали міського голову Руслана Марцінківа, щоб обговорити проблему. Але мер не прийшов, а призначив зустріч на 18 годину, 16 липня.

У “Білому домі” виступили перед громадою представник забудовника. Каже, дерева не  зрубували, а тільки  кущі.  За словами представника від будівельної компанії “Вертакаль” Андрія Сендецького, на місці, де мають будувати  висотку”,  було безліч  сміття. Мер запитав, для чого вирішили будувати, якщо  не спиталися у людей їх думки.

На сьогоднішній день наша фірма не порушила ніяких умов, – запевнив представник “Вертикалі”.

Люди питають, чому директор компанії донині не приходив на зустрічі, які впродовж місяця відбувалися. Мешканці Пасічної так і не отримали відповіді. Марцінків зауважив, що це дійсно цікаве питання.

Мені СБУ і поліція не підпорядковуються мені. У них там різне: поліція проти СБУ, останні проти прокуратури,  – зауважив Руслан марцінків.

Також виступив представник від СБУ  Ярослав Боднарук. Додав, що якщо найбільше турбує дорога, то можна підписати меморандум, де йтиметься про те, що дорогу ніхто не забере у людей. Пояснив, що немає повноважень, щоб відмовлятися від ділянки, оскільки це компетенція Кабміну.

Проте мешканці вигукнули: “Там немає місця і на забудову”.

Якщо ми в діалозі, і я до вас вийшов, то попрошу не перекривати дорогу. Це останній метод. Якщо буде перекриватися дорога, я з вами ніколи не зустрінуся. Це моя принципова позиція. Завтра дійде до того, що всі перекриватимуть дорогу. Це не прийнятий метод, – сказав міський голова Руслан Марцінків.

Мешканці закликали поговорити  із забудовником. Мовляв, нехай він йде на контакт і перекриття дороги  не буде.

Відео наживо з сторінки Руслана Марцінківа:

Представник управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю Тарас Рибак зауважив, що забудовник ще не отримав декларацію про початок будівельних робіт. Йдеться лише про підготовчі роботи – огородження території і прибирання території. Відтак, доки не отримають декларацію, не мають права нічого будувати.

Руслан Марцінків пообіцяв в рамках рейду “чорна п’ятниця”  о 07:00 приїхати у двір.

Нагадаємо, на Пасічній франківці борються із забудовником за клаптик зеленої зони. Будівельна компанія “Вертикаль” має намір забудувати землю двома десятиповерхівками. Натомість, мешканці прилеглих будинків проти будівництва, хочуть бачити на спірній території сквер. 

Після буремних громадських обговорень, що відбулись   18  червня, що відбулись  з народним обранцем Андрієм Строїчем та представниками будівельної компанії “Вертикаль,  жителі району прийшли на сесію міської ради. Тоді мер Івано-Франківська Руслан Марцінків підтримав громаду  та ініціював створення робочої групи задля вирішення проблеми. 

Як писало МІСТО, на скандальній земельній ділянці біля школи №24, де місцеві мешканці хотіли облаштувати сквер, будівельна компанія “Вертикаль” почала зводити паркан. Аби перешкодити роботам, близько трьох десятків жителів прилеглих будинків перекрили заїзд для техніки будівельної компанії. 4 липня громада блокувала рух на одній з центральних вулиць міста – Галицькій. 10 липня мешканці мікрорайону Пасічна висадили дерева на скандальній ділянці.За декілька днів дерева вирвали з корінням. 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...