У Франківську обирали кращого рятувальника через видовищні змагання. ФОТО

Сьогодні в Івано-Франківську вперше відбулися змагання серед підрозділів управління ДСНС в області на звання “Кращий пожежний-рятувальник Прикарпаття” за міжнародним форматом “Firefighter Combat Challenge”.

Змагалися спортсмени у трьох видах: індивідуальні забіги, забіги у форматі “Тандем” та “Естафета”. Причому учасниками змагань стали не тільки чоловіки-рятувальники, а й жінки-працівниці управління ДСНС в області та діти, про це інформує  прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Варто зазначити, що метою змагань є підвищення рівня майстерності та оперативної готовності до дій за призначенням, а також визначення фізичного рівня особового складу пожежно-рятувальних підрозділів.

За звання найсильнішого змагалися 23 команди рятувальників із Прикарпаття у складі 115 чоловік.

Вітали учасників змагань керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій, начальник управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в області Володимир Чернецький, начальник головного управління Національної поліції в області Володимир Голубош, начальник управління патрульної поліції м. Івано-Франківська Олег Костенко.

Професійну майстерність та фізичну підготовку учасники змагань демонстрували у ході виконання непростих випробувань на швидкість: підіймання по висувній драбині у вікно 3-го поверху навчальної вежі, укладання рукавних скаток у контейнер, “силового тренажеру”, де ударами кувалди необхідно було перемістити балку вагою 72,5 кг. Також рятувальники показували свої сили у заливці мішені влучним “пострілом” з пожежного рукава та під час “евакуації” потерпілого 80-ти кілограмового манекену на відстань 30 метрів. Правильність виконання завдань оцінювало професійне журі.

Традиційно найкращих та найвправніших визначали у наступних номінаціях: індивідуальні забіги, командні естафети, а також тандеми. За результатами змагань перемогу здобула команда частини спеціальної пожежної техніки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС в області, другими стали рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини №13 м. Городенка, а третє місце посіли працівники Державної пожежно-рятувальної частини №14 м. Косів.

Переможців нагороджено грамотами та кубком.

Читайте також: Троїсті музики, частування, майстер-класи, танці – гуцули запрошують на тижневий фестиваль. ПРОГРАМА

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...