Франківець подолав 100 кілометрів і себе на Kyiv Ultramarathon. ФОТО

Микола Таран з Івано-Франківська подолав погоду і себе, здолавши сотню кілометрів на Трухановому острові під час Kyiv Ultramarathon 100 km. Нині франківець готується до найскладнішого змагання в світі — Ironman 70.3.

Це єдиний ультрамарафон в Україні, де можна подолати 100 км, якщо вистачить терпіння, інформує МІСТО з посиланням на “Вікна”.

Микола Таран — бігун-марафонець/ультрамарафонець. На його особистому рахунку — 21 європейський і український півмарафоні, 10 міжнародних марафонів, да ультрамарафони 50 км і 100 км).

Його спортивна традиція — щороку вибігати на найвищу гору України — Говерлу (2061 м). Учасник рекорду України з підтягування від перекладини (2013). У особистому списку — 15 відвідуваних європейських країн. Учасник від України на Skechers Performance Los Angeles Marathon 18 березня 2018 року.

Ультрамарафон — це забіг будь-якого кілометражу, який перевищує класичну і стандартну довжину, більшу за 42 км 195 м. Ультрамарафони проводяться в усьому світі і щороку цифра ультрамарафонців збільшується. В Україні є чудова можливість випробувати себе на супервитривалість на Kyiv Ultramarathon. Цей забіг — унікальна можливість пробігтися на великих дистанція і взяти 100 км  та отримати офіційні результати, які дозволять кваліфікуватися на міжнародні ультразабіги, розповів Микола Таран:

Доступна і компактна траса — Труханів острів — дає можливість вашій групі підтримки забезпечити вам комфортне подолання дистанції, а незначні перепади висоти — правильно розкласти сили на дистанції і встановити особистий рекорд. Для багатьох ультрамарафон єненаче чимось недосяжним або точно несумісним із звичайним сппособом життя. Я своїм прикладом довів і буду доводити, що при бажанні 100 км може пробігти кожен, а життєва рутина зовсім не проблема для щоденних бігових тренувань.

Бігати потрібно по любові і брати такі великі дистанції можливо при правильному налаштуванні організму і правильному виконанні особистих тренувань, зазначає ультрамарафонець:

Звичайно, пробігти 100 км — це велике навантаження і завдання, яке потребує великої колосальної сили волі і терпіння. Особливо при підготовці тяжко, коли бігати день за днем в одиночку при будь-яких темперетурних показниках. Але якщо витримати підготовку, то є шанс пробігти ультрамарафон відповідної дистанції і бути гордим все життя. Це велика подорож до пізнання самого себе.

Франківець радить дотримуватися темпу, який виробився на особистих тренуваннях:

Якщо стартанути 100 км дуже швидко, то ногам невистачить сили . Бо головне в ультразабігах — сконцетрований темп бігу і відповідної енергії.Треба старатися втримувати максимально зручний темп і вже на останніх кілометрах зібратися і використати запас енергії і добігти до кінця.

Найголовніше, за словами Миколи Тарана, — протестувати одяг, взуття і харчові добавки, а під час ультрамарафону запастися великою кількістю води.

Коли минулого року франківець долав 50 км, то вже точно знав, що повернеться і здолає 100.

Після  ночі ультрамарафону я зрозумів, що я незможу бути таким, як раніше. Навіть, якщо б це був кінець світу, то ультрамарафонці б продовжували бігти до фінішної лінії. Вони — незламні, сильні духом і наполегливі. Бо як інакше бігати вночі, коли організмові потрібно відпочивати, а увесь вечір падав проливний дощ, дув вітер і було дико холодно.

Микола Таран попереджає: біжучи таку дистанцію ввечері, зранку виявиться, що і кроку не можна зробити, настільки будуть “добиті” ноги.

Якщо ви почали тренуватися до ультрамарафону, поставтеся до цього серйозно, радить ультрамарафонець. Заплановані заняття повинні бути для вас важливішими за похід в кіно чи відпочинок із друзями.У вас повинна бути сила волі виходити на пробіжку, коли холодно, дощ і вітер. Важливо налаштуватися психологічно на дистанцію. Біг — найкраще лікарство від стресу .Чим більше Ви бігаєте — тим менше у вас проблем, переконує Микола Таран. І будьте готові, що попробувавши одного разу пробігти ультрамарафон, ви назавжди залишитеся гордими собою! Микола Таран зауважує:

Я — творець свого майбутнього, і воно залежатиме від того, що я зробив вчора. Майбутнього не треба боятися, а бігти в нього впевнено із гордо піднятою головою. Головне — правильно поставити мету! Хочеться сподіватися, що моє майбутнє не буде затишно-тихим, бо свої плани я пов’язую із особистим розвитком бігової справи.

Нині франківець готується до найскладнішого змагання в світі — Ironman 70.3 Gdynia (Poland). Це серія змагань з триатлону на довгу дистанцію, що проводиться Всесвітньою корпорацією тріатлону (WTC). Кожна окрема гонка серії складається з трьох етапів, що проводяться в наступному порядку без перерв: запливу на 1,9 км, заїзду на велосипеді по шосе на  90 км і марафонського забігу на 21,495 км. Тріатлон Ironman вважається одним з найбільш складних одноденних змагань в світі.

Читайте також: На Прикарпатті затримано львів`янина, який обкрадав сільради і будинки

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...