До Ланчинської ОТГ добровільно приєдналися ще три села

10 серпня розпорядженням голови Івано-Франківської облдержадміністрації Олега Гончарука затверджено позитивний висновок щодо добровільного приєднання Середньомайданської сільської ради до Ланчинської ОТГ Надвірнянського району.

Рішення про добровільне приєднання сіл Середній Майдан, Вишнівці та Глинки Середньомайданської сільської ради Надвірнянського району до Ланчинської селищної ОТГ відповідають Конституції та законам України, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Згідно з Перспективним планом формування територій об’єднаних громад Івано-Франківської області Середньомайданська сільська рада мала увійти до Ланчинської громади. Проте минулого року в процесі створення громади ця сільська рада не надала згоди, каже радник з питань децентралізації Івано-Франківського ЦРМС Максим Чопей, який супроводжував процес об’єднання громади. А за рік, побачивши досягнення та успіхи молодої громади, мешканці змінили думку і виявили бажання добровільно приєднатись до Ланчинської ОТГ.

Процес приєднання громад до ОТГ в межах перспективного плану набирає обертів. Середньомайданська сільська рада своїм рішенням приєднатись до Ланчинської ОТГ показує правильність реформи децентралізації. Минулого року мешканці вагались, але громада побачила зміни за той короткий час. Минуло лише 7 місяців з моменту, як Ланчинська ОТГ перейшла на прямі міжбюджетні відносини, а їм вдалось досягнути помітних результатів, – наголошує радник з питань децентралізації Івано-Франківського ЦРМС, створеного за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”, Максим Чопей.

Читайте також: На Долинщині з’явиться нова громада

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...