ФК “Прикарпаття” на виїзній грі поступився команді з Миколаєва

Підопічні Володимира Ковалюк знову відкрили тур у Першій лізі. Матчдей під номером 5 взяв старт у Миколаєві, де місцева команда приймала “Прикарпаття”.

Поєдинок МФК “Миколаїв” – “Прикарпаття” (Івано-Франківськ) відбувся на центральному міському стадіоні.

Додамо, що цього тижня склад “Прикарпаття” поповнився воротарем Андрієм Новаком. Дебютував Андрій у матчі проти “Миколаєва”. Воротар на 57 хвилині відбив пенальті. Проте, незважаючи на це, на  62 хвилині прикарпатцям забив гол Ігор Семенина. З рахунком  1:0 завершився матч у Миколаєві.

Нагадаємо, до цього поєдинку у господарів поля було 7 очок, які вони здобули завдяки нічиїй із “Оболонь-Бровар” та перемогам над “Коброю” (0:2) і “Балканами” (2:1). В попередньому турі “біло-сині” поступились у Петровому (2:0). У турнірній таблиці “Миколаїв” розмістився на 6 рядку, тоді як “Прикарпаття” поза десяткою – 12 місце.