ПАТ “Івано-Франківськгаз” підозрюються у махінаціях з лічильниками

Антимонопольний комітет України розпочав розгляд справи про зловживання монопольним становищем під час закупівель та встановлення лічильників природного газу.

Про це повідомляє прес-служба відомства, пише “Укрінформ“.

У зв’язку із зазначеним, розпорядженнями державного уповноваженого Комітету розпочато розгляд справи за ознаками вчинення ПАТ “Вінницягаз”, ПАТ “Івано-Франківськгаз”, ПАТ “Дніпрогаз”, ПАТ “Львівгаз”, ПАТ “Харківміськгаз”, ПАТ “Сумигаз”, ПАТ “Чернігівгаз” та ПАТ “Чернівцігаз” порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді зловживанням монопольним (домінуючим) становищем на ринку з розподілу природного газу, – йдеться у повідомленні АМКУ.

Зазначається, що до Антимонопольного комітету надійшли заяви від суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність на ринку реалізації лічильників природного газу для населення, щодо можливих ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях операторів ГРМ.

За результатами розгляду заяв встановлено, що при проведенні тендерів на закупівлю лічильників оператори ГРМ надавали конкурентні переваги одним суб’єктам господарювання перед іншими. Разом з тим Товариства відмовляли споживачам у встановленні лічильників природного газу одних виробників, натомість пропонуючи лічильники іншого виробника.

Такі дії газопостачальних компаній можуть призвести до обмеження конкуренції на ринку реалізації лічильників природного газу та до ущемлення інтересів споживачів, вважають у Комітеті.

Наразі в АМКУ здійснюють збір та аналіз доказів у справах.

Одночасно Комітет проводить дослідження відповідності дій інших операторів ГРМ законодавству про захист економічної конкуренції.

Читайте також: Міській владі Івано-Франківська запропонували перенести вокзал

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...