На Долинщині вже втретє пробують ремонтувати дорогу

Дорожники знову повертаються у Долину. Сьогодні там з’явиться техніка, а вже завтра повним ходом почнеться ремонт незавершеної ділянки, що на 41 кілометрі дороги Н-10 Стрий – Мамалига.

Готуємо техніку для транспортування. Вона з’явиться у Долині протягом дня. Сподіваємось, що з третьої спроби нам таки вдасться завершити ремонт – говорить виконроб фірми ПБС Володимир Бигар.

Вимушена зупинка ремонту дороги сталася через те, що кошти, які мали бути перераховані фірмі за роботу так і не були виділені. На ділянці, довжиною 300 метрів уже було проведено холодне фрезерування старого дорожнього покриття та влаштовано шар щебенево-піщаної суміші для підсилення основи. Залишилось лише провести регенерацію методом холодного ресайклінгу та заасфальтувати.

Через те, що ремонт дороги не вдалося завершити одразу, ми потерпіли фінансові втрати. Сухий матеріал розлетівся під колесами машин і нам доведеться додатково відсипати суміш. Ми знову укладемо ЩПС та одразу ж укріпимо мінеральним в’яжучим. Після цього проведемо роботи по асфальтуванню, – пояснюють дорожники.

У Службі автомобільних доріг у Івано-Франківській області кажуть, що спільно з керівництвом Укравтодору було направлено звернення до Уряду Постановою № 817 від 10 жовтня 2018 року з метою перерозподілу коштів для фінансування ремонтних робіт на дорогах Н-10 Стрий – Мамалига поблизу міста Долини та Р-62 Криворівня – Чернівці в селі Великий Рожин Косівського району. Зараз триває процедура внесення змін до фінплану Міністерства фінансів.

Читайте також: Дорога Криворівня-Чернівці буде відремонтована

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...