У Франківську для людей з порушенням зору покращуюються умови для життя

Сьогодні, 13 листопада, відбулася прес-конференція волонтерського руху “Заплющ очі. Дивись серцем” до Міжнародного дня сліпих.

На прес-конференції були присутні Марія Гогільчин (ГО “Біла тростина”), Ростислав Комаренко (волотерський рух “Заплющ очі. Дивись серцем”, м. Київ), мер Івано-Франківська Руслан Марцінків, Тетяна Турчин, кандидат історичних наук.

Я не місцевий, я з Києва, але я бачу позитивні зміни для Франкіська. Особливо у плані покращення умов для людей з порушенням зору, – зазначив Ростислав Комаренко.

У Франківську запроваджуватимуть електонний квиток для супроводжуючої особи незрячої людини. Інші нюанси також будуть відпрацьовуватися, зазначив міський голова.

Про складнощі життя людей з порушеннням зору розповіла Марія Гогільчин. Франківськ – одне із перших міст, де почали озвучувати автобуси, що є суттєвим покращенням, за словами пані Марії.

Міський голова наголосив: турбота про людей з порушенням зору має бути суспільною, бо кожен може опинитися в такій ситуації.

Довідка.

Міжнародний день незрячих щороку відзначається 13 листопада у багатьох країнах світу з метою привернення уваги суспільства до незрячих людей, поширення інформації щодо незрячих людей та їхніх прав.

13 листопада 1745 у Франції народився Валентин Гаюї – відомий педагог, який заснував у Парижі і Петербурзі декілька шкіл для незрячих. Тому за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я саме 13 листопада відзначається як Міжнародний день незрячих.

 Читайте також: Міський голова Івано-Франківська пояснить ситуацію щодо будівництва моста на Пасічну

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...