У Франківську через хибні аналізи жінці поставили діагноз – рак

Прикрий інцидент трапився нещодавно в Івано-Франківську. Через недостовірні аналізи пенсіонерці поставили діагноз – рак.

Про це повідомив зять жінки в соціальних мережах. Чоловік написав гнівну публікацію, адже він обурився несерйозним ставлення до пацієнтів в одній з відомих лабораторій. Результати аналізів прямо впливають на призначення лікування, обрання препаратів для цього, здійснені додаткового обстеження, але для декого результати стають показником часу, який людині залишилось прожити.

Півтора роки назад щоб не дати моїй тещі померти, чудові лікарі поставили їй три стени в серце. Це знову зробило її життя повноцінним та відновило смак до нього. Як визначено медпротоколом, раз на рік потрібно провести огляд в кардіолога. Що вона і зробила на початку минулого тижня. З серцем виявилося все добре, але лікар звернув увагу на анемію і запропонував здати аналіз крові. Що ми і зробили. Аналізи в цій лабораторії вона робила вперше. 10 хвилин знущання над веною та нарешті отримання достатньої кількості матеріалу для аналізу. Ну буває, подумав я. Молода дівчинка. Проговорює все що робить. Не помилиться, – коментує Ігор Фріс.

https://www.facebook.com/Igor.fris/posts/1363126213822601

Але все виявилось не так просто, як здавалося. Коли після аналізів жінка прийшла додому, їй зателефонували з лабораторії та повідомили, що вони переплутали її вік і їй потрібно прийти знову.

На жаль виправити цю похибку самостійно вони не бажали і прийшлося звертатися до підтримки. Ніби виправили, – додає зять, – Коли ви чекаєте аналізи у віці 73 роки, то кожна хвилина дається тяжче. Так і тут. Коли прийшла смс, що можно отримати результат за кодом вона зразу намагалася це зробити. І тут стоп. Такого аналізу не має.

Чрез дві години пошуку та реєстрації on-line кабінету нарешті вдалося отримати результати аналізів.

Гемоглобін 79 і ШОЄ 57. Для медиків, які читають цей пост, думаю все стало зрозумілим зразу. Як і для мене, людини яка виросла в сім’ї медика. Як і для моєї тещі – педіатра з 30-ти річним стажем. Онко. Інше не дає таких показників,- розповідає пан Ігор.

І тут почалось “найцікавіше”. Потрібно було пройти гематологів, онкологів, гастроентерологів та багатьох інших лікарів.  День за днем, аналізи, досліди, томографії та скопії, цілий тиждень. І нічого. Абсолютно нічого що може давати такий результат аналізу крові.

І нарешті позавчора коли ми пройшли всі ці перевірки, я вирішив просто перездати аналіз. В іншій лабораторії. ШОЄ – 15. Гемоглобін 85. Проста залізодефіцитна анемія. ШОК….ні радощів, ні суму. Купа потрачених грошей, нервів та життя, – додає зять.

Чоловік планує написати позов до суду і радить іншим перевіряти результати аналізів по декілька разів.

 

Читайте також: У Коломиї на конкурсі обиратимуть найкрасивішу. ВІДЕО

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...