У міській дитячій екологічній станції планують провести ремонтні роботи

У міському бюджеті на 2019 рік передбачені кошти для провдення ремонтних робіт в Івано-Франківській міській дитячій екологічній станції.

Приміщення екологічної станції та теплиці, де вирощують рослини, потребують ремонту. Цього року в міському бюджеті закладено кошти, щоб розпочати приводити приміщення закладу до ладу.

Оглянули приміщення станції і стан теплиць. Ремонту тут справді не було давно і він тут дуже необхідний. Хочемо, щоб у станції також була зала для навчання, проведення різноманітних майстер-класів і семінарів. Важливо раціонально підійти до завдання, адже в період шкільних канікул екологічну станцію відвідує надзвичайно велика кількість дітей, – поділилася секретар ради Оксана Савчук.

На території дитячої екологічної станції вже 4 роки живе лелека, якого врятували діти. Птаха підібрали недалеко біля лісу в Тернопільській області. Через зламане крило лелека вже не може літати, проте чудово вживається разом із курми та півнем породи брама.

Крім того, на території екологічної станції є тераріум. Під час екскурсій діти мають можливість дізнаватися цікаву інформацію про плазунів і бачити їх наживо.

 

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...