Спортсмени з Івано-Франківська здобули нові нагороди на Чемпіонаті світу з Таеквон-До

З 22 по 28 квітня в місті Інзель, Німеччина, пройшов Чемпіонат світу з Таеквон-До, де Україну представляли 29 спортсменів національної збірної команди.

В змаганнях, що проходили в усіх розділах серед дорослих та юніорів, прийняли участь 2000 учасників з 64 країн світу. Спортсмени збірної команди України, виборовши перемоги у запеклих боях, завоювали 3 золоті, 1 срібну та 3 бронзові медалі, що дозволило Україні посісти 10 загальнокомандне місце серед 64 країн світу. Про це повідомляють на сторінці Спортивні новини Прикарпаття. 

Чемпіонами світу в особистому спарингу серед дорослих стали: Віталій Соловей у ваговій катерії -57 кг та Данило Демчишин у ваговій категоріх -85 кг.

Спортсмени з Івано-Франківська провели 6 переможних поєдинків. Віталій і Данило до цього були чемпіонами світу серед юніорів (Віталій дворазовим чемпіоном світу серед юніорів), а на цьому чемпіонаті світу вперше вибороли золоті медалі серед дорослих.

Срібну медаль серед юніорів в особистому спарингу (вагова категорія +65 кг) посіла Каріна Перхулин з Івано-Франківська, що провела 5 переможних поєдинків.

Бронзові медалі в особистому спарингу здобули Діана Шкварок серед дорослих (вагова категорія -50 кг) та Дмитро Тишко серед юніорів (вагова категорія -50 кг). Всі спортсмени представляють СК “Лідер”, м. Івано-Франківськ, тренера Олег та Катерина Соловей.

В останній день змагань чоловіки юніори збірної команди України проведи переможні поєдинки з командного спарингу і здобули титул чемпіонів світу. Склад команди, що завоювала золоту нагороду: з м. Києва – Євсєєв Єгор та Бабич Олег, з м. Івано-Франківська – Кузьмін Артур та Іванюк Ілля, з м. Харкова – Калашнік Сергій та Редькін Кирило.

Бронзову медаль у командному спарингу завоювали жінки юніорки: з м. Івано-Франківська – Хімук Софія, Трифонова Ксенія, Перхулін Карина, з м. Києва – Звегенцова Зоя та з м. Харкова – Копернак Єлизавета та Караваєва Ангеліна.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...