У Брошнів-Осаді освятили пам’ятний хрест

Сьогодні в Брошнів-Осаді урочисто освятили відреставрований пам’ятний Хрест, де радянська влада у 1947-1953 роках розпочала виселення людей.

Біля святині цієї неділі було велелюдно: зібралися представники місцевої влади, депутати, священнослужителі, творчі люди ОТГ, громадські активісти, та небайдужі мешканці селища, голова Угринівської ОТГ та очевидеця тих подій яка зараз проживає у місті Сколе Львівської області, інформує пресслужба Брошнів-Осадської ОТГ. Отець-декан Володимир Майка та отець-капелан Іван Креховецький освятили пам’ятний Хрест та мармурову дошку із викарбуваними словами, що є посланням для майбутніх поколінь.
Відтак голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів звернувся до присутніх із вітальним словом, наголосивши, що наш обов’язок перед родинами репресованих і Україною – пам’ятати пережиті українським народом ті страшні часи сталінських репресій і переслідувань.
Це місце, звідки розпочиналася дорога у Сибір. У 1992 році під керівництвом народного руху був встановлений пам’ятний Хрест та гранітний обеліск на спомин про тих незламних духом патріотів, яких так панічно боялася радянська влада.
Саме тут розташовувався московсько-комуністичний пересильний табір. Пам’ятний хрест реконструювали за кошти бюджету Брошнів-Осадської ОТГ.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

  • ��������...
  • Loading...