Браконьєр, якого спіймали на Бурштинському водосховищі, сплатить понад 600 грн та позбудеться човна

14 вересня 2019 року під час здійснення контролю за дотриманням правил рибальства на Бурштинському водосховищі франківські рибпатрульні виявили випадок браконьєрства поблизу с. Коростовичі Галицького району.

Близько 7 години ранку держінспектори затримали мешканця м. Калуш, який з надувного гумового човна здійснював вилов риби забороненим знаряддям – сіткою (75 метрів). В улові порушника були 14 екз. риб: карась сріблястий – 13 шт. та плітка – 1 шт. Загальна вага незаконно добутих водних біоресурсів склала три кілограми. Збитки, завдані рибним запасам, становлять 306 грн.

За фактом браконьєрства на особу складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Човен, заборонене сітне знаряддя лову та незаконно добуту рибу вилучено. Матеріали справи направлено до суду для притягнення порушника правил рибальства до відповідальності – накладення штрафу від 340 до 680 грн.

Є підстави вважати, що за рішенням суду буде конфісковано не лише сітку, але й браконьєрський човен, – повідомив в.о. начальника Івано-Франківського рибоохоронного патруля Ігор Корсун.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...