Сусідські війни: за зламану щелепу мешканець Калущини заплатить 20 тис. грн.

16 вересня Калуський міськрайонний суд виніс вирок у справі сусідського конфлікту у селі Мостище.

Інцидент стався ще 9 травня 2018 року.

З слів потерпілого, тоді він з дружиною та дітьми, а також зі своїм знайомим приїхав до тещі поміняти огорожу. Коли з товаришем ремонтували огорожу, то з подвір`я напроти через дорогу сусід зливав на їхню сторону попри паркан у фосу каналізаційні стоки. Він спробував попросити сусіда, щоб на час виконання робіт припинили злив, але каналізаційні стоки і далі текли.

Оскільки було спекотно і був неприємний запах, то вони з другом засипали ґрунтом трубу з каналізаційними стоками і заклали бетоном та пішли обідати. Коли сусід повернувся, то почав кричати і сваритись. Потерпілий зробив йому зауваження – що це все чують діти. Той у відповідь вдарив його рукою в обличчя. У результаті – двобічний перелом щелепи.

Потерпілий заявив цивільний позов –  729,71 грн. матеріальної шкоди, а також він заявив, що йому завдано значної моральної шкоди – на 150 000 грн.

Сам обвинувачуваний свою вину визнавав частково – мовляв, захищав свою маму від хуліганських дій зі сторони потерпілого. Він відмахувався і не мав умислу завдавати йому тілесних ушкоджень.

“Незважаючи на відсутність повного визнання вини у вчиненні злочину зі сторони обвинуваченого, його вина у вчиненні злочину, який йому інкримінується стороною обвинувачення, доводиться показами потерпілого, свідків і письмовими доказами, поданими прокурором в судовому засіданні”, – ідеться у рішенні.

Суд ухвалив: Визначити чоловіка винним і призначити йому покарання у виді обмеження волі строком на 1 рік. Звільнити від відбування призначеного покарання у вигляді 1 року обмеження волі, встановивши іспитовий строк 2 роки.

Цивільний позов задоволити частково. Стягнути з 729,71 грн. матеріальної шкоди,20 000 грн. моральної шкоди, завданої злочином, 4 000 грн. – витрат за надання правової допомоги та 4 040,39 грн. судових витрат.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...