Вишиванка з гільзами: коломийські “едельвейси” започаткували нову традицію

Сьогодні, 2 листопада, в бригаді “едельвейсів” було започатковано нову традицію.

Проект, розрахований на 25 років — своєрідна “капсула часу”.

Сьогодні ми відкрили Дошку пошани “Вишиванка”. Українська вишита сорочка здавна в Україні служила як прикрасою, так і оберегом. Таємничою мовою вишивки вона передавала безліч побажань для добробуту та щастя людини, яка її одягала. Тепер й ми будемо своєрідно вишивати долю 10 гірсько-штурмової бригади, своїми побажаннями, вкладеними в гільзи створимо гарну долю бригаді та її особовому складу, – повідомляють на сторінці 10 Гірсько- Штурмової Бригади. 

З метою підтримання традицій українського народу та з метою заохочення військовослужбовців та осіб, що проявили мужність, патріотизм, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, старанність та ініціативність — буде надаватись право “вишити хрестик” на вишиванці, заклавши в гільзу своє побажання наступним поколінням, та розмістити її на вишиванці.

Давайте завжди будемо пам’ятати: Якою б не була в кожного з нас доля, як би не складалися обставини життя, яким би не було становище в Україні та у світі, нас поважатимуть доти, доки ми поважатимемо самих себе, доки ми пам’ятатимемо про своє коріння і шануватимемо наші традиції! – додають військові.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...