Баканов розповів про скасування військових звань

Голова Служби безпеки України Іван Баканов розповів про вірогідність скасування військових звань в СБУ, а також про потребу підвищувати зарплати її співробітникам.

В інтерв’ю “Главкому” в контексті розробки нового закону про СБУ, відповідаючи на запитання про те, що демілітаризація найбільше тривожить співробітників СБУ (йдеться про те, що військові звання скасують, а це потягне за собою втрату суттєвих пільг), Баканов сказав: “Так, будуть спеціальні звання. Але це питання дійсно дуже глибоке”.

За словами голови СБУ, сьогоднішній статус військовослужбовця у працівників СБУ у тому числі “дає якісь плюси».

Сьогодні військовослужбовці – це найбільш соціально захищена категорія працівників. Якщо цього статусу позбавити працівників Служби безпеки, то що ми матимемо? У нас і так сьогодні найменша зарплата серед усіх представників блоку національної безпеки і оборони. А так вона стане ще меншою, і ми звертали на це увагу, – зауважив голова СБУ.

Новим законом ми передбачили і новий рівень заробітної плати, я думаю, це теж буде дискусійне питання. Ми хочемо прирівняти заробітну плату до рівня зарплат суддів Верховного суду. Наприклад, чому голова Служби безпеки України повинен отримувати коштів менше, ніж голова Верховного суду України?, – наголосив Баканов.

На запитання: “Скільки сьогодні Ви отримуєте?” Баканов відповів: “57 тисяч гривень”.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...