У Калуші відбувся благодійний показ мод заради трирічного Влада Вагилевича. ФОТО. ВІДЕО

У Калуші відбувся благодійний показ мод. Мета — зібрати кошти онкохворому хлопчику Владиславу Вагилевичу, у якого виявили пухлину на нирці.

Владиславу зробили операцію і він пройде курс реабілітації, інформують “Вікна”.

За словами організаторки показу-вечірки, майстрині Лілії Мельник, їй хотілося створити святкову подію, якої ще не було у Калуші і яка б була спрямована на благодійність. Поліцейська, яка нині перебуває в декреті, чітко знала, якою повинна бути подія, яка б у багатьох викликала зацікавлення:

Я планувала, що це буде початок грудня. До Нового року ще місяць, але якогось свята хотілося. Дізналася, що третього грудня святкують Всеукраїнський день добрих справ, тож, захотіла, щоб наша дружня команда теж долучилася до цього заходу. Стилісти, візажисти, перукарі завжди беруть участь у різних подіях, однак часто залишаються поза кадром, тому вирішила залучити їх.

Лілія Мельник зазначила, що, зібравши кошти, вона разом з іншими небайдужими людьми думала, хто найбільше потребує допомоги. Зупинилися на тому, щоб допомогти онкохворому хлопчику Владиславу Вагилевичу:

З хлопчиком ми особисто незнайомі, але телефонували до його батьків, родичів, перевіряли правдивість інформації. Відтоді й надалі цікавимося станом його здоров’я і підтримуємо зв’язок з його сім’єю.

Владу зробили операцію, після якої буде курс реабілітації

На показі моделі продефілювали у вечірніх та весільних сукнях. Над образами дівчат працювали калуські стилісти та візажисти. У рамках заходу розігрували й спонсорські призи, а також діяла тематична фотозона. Також  кожен бажаючий міг кинути у скриньку кошти на лікування Владислава Вагилевича.

На благодійний показ вдалося зібрати близько двох сотень калушан.

Тітка хлопчика висловила вдячність усім, хто долучився до організації благодійного показу:

Я щиро дякую всім тим, хто організував проєкт добра. Дякую за підтримку і за матеріальну і моральну допомогу. Від імені батьків дякую всім організаторам, перукарям, стилістам, візажистам і всім тим, хто приєднався до акції.

У рамках благодійного показу на лікування Владислава вдалося зібрати 25000 гривень та 20 євро.

Кошти для допомоги трирічному онкохворому калушанину можна перерахувати:

Картка ПриватБанку мами хлопчика 4149 4991 2653 3486 — Вагилевич Олеся Василівна.

Картка ПриватБанку батька хлопчика 6706 3500 2493 5663 — Вагилевич Василь Омелянович.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...