У госпіталі в Коломиї провели операцію з заміни кульшового суглоба

19 листопада в  Обласному госпіталі ветеранів війни відбулася унікальна для Коломийщини операція – тотальне ендопротезування правого кульшового суглоба безцементним типом фіксації.

Про це повідомляє “Дзеркало медіа”

Операція з ендопротезування суглобів – серйозне втручання в роботу організму. Ендопротезування кульшового суглоба – одна з найскладніших операцій в ортопедії, яка вимагає високопрофесійного підходу, досвіду медиків, повідомив головний лікар госпіталю Володимир Федоришин.

Зазвичай така процедура триває близько 1-2- х годин. Коли виконується заміна суглоба, весь період задіяна операційна бригада з декількох чоловік.

Імпланти мають анатомічну форму, тому дають можливість замінити обсяг рухів і в рази покращують якість життя людини, яка страждає на артроз.

У ряді випадків, в зв’язку зі стійким больовим синдромом, така операція – це єдиний спосіб допомогти пацієнтові. Ендопротезування кульшового суглоба при коксартрозі проводиться, коли діагностовано цілковите руйнування хряща.

Кульшовий суглоб схожий на круглу опору. Увігнута частина його розташована знизу тазової області, а опукла відноситься до стегна.

При такій операції лікарі приділяють особливу увагу відновному періоду. Він характеризується тривалістю і обов’язковим проходженням курсу лікувальної фізкультури – наприклад, реабілітація після ендопротезування колінного суглоба може зайняти 6-12 місяців.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...