Конкурс проєктів щодо музеєфікації Тисменицької брами не відбувся

Відкритий архітектурний конкурс на найкращий ескізний проєкт щодо музеєфікації Тисменицької брами Станіславської фортеці визнано таким, що не відбувся.

Відповідне рішення було прийнято 5 грудня виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради.

11 липня 2019 року оголосили відкритий архітектурний конкурс на найкращий проєкт щодо музеєфікації Тисменицької брами Станіславівської фортеці. Згідно з Положенням, конкурс проводився з 18.07.2019 до 18.11.2019.

Попри те, що свого часу питання музеєфікації Тисменицької брами мало широке обговорення в різних колах зацікавлених осіб, на сам конкурс надійшла лише одна заявка.

Підготовані до конкурсу проєкти не стануть припадати пилом на полицях – не зважаючи на те, що оголошений міськвиконкомом конкурс не відбувся, Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності вирішило не ставити крапку в питанні музеєфікації Тисменицької брами.

Артур Прокіпчук, т.в.о. головного архітектора міста, поділився планом дій:

Один проєкт було подано. Є інформація, що ще два були на підході, але не були подані вчасно. Тобто, роботи є. Тож ми в Управлінні вирішили не закривати питання, а довести справу до логічного завершення – сформувати свої пропозиції по подальшій долі музеєфікації Тисминецької брами. Маємо при Управлінні два поважних дорадчих органи: архітектурно-містобудівну раду і консультативну раду. Плануємо винести на їх розгляд питання музеєфікації: і дати оцінку проєктам, розробленим в рамках конкурсу, що не відбувся, рівно як і висловленим ідеям на цю тему. А в результаті – отримати від них фахові рекомендації. Ці рекомендації і стануть основою для формування пропозиції від нашого Управління до міського керівництва.”

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...