40 франківських школярів стануть стипендіатами міської ради

Нещодавно відбулося засідання колегії Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

На ньому слухалося питання про нагородження стипендією міської ради на 2020 рік, інформує прессслужба департаменту.

Колегія ухвалила представити на нагородження стипендією міської ради таких учнів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців позашкільних та професійно-технічних закладів та студентів коледжів:

1. Ерстенюк Марина Любомирівна Українська гімназія № 1 5(9)
2. Морська  Віталія Андріївна Українська гімназія № 1 6(10)
3. Лагойда Михайло Мирославович Українська гімназія № 1 7(11)
4. Віталій Книш Школа-гімназія №3 11
5. Адамович Ірина Сергіївна Природничо-математичний ліцей 10
6. Бублик Анатолій Сергійович Природничо-математичний ліцей 10
7. Джус Світлана Андріівна Природничо-математичний ліцей 10
8. Захарова Ярина Анатоліївна Природничо-математичний ліцей 11
9. Маслова Ольга Ігорівна СШ № 1 11
10. Баран Ярослав Володимирович СШ № 5 11
11. Голейко Юлія Костянтинівна СШ № 5 10
12. Чернявська Дарія Миколаївна СШ № 5 11
13. Стефанів Юлія Андріївна СШ № 11 10
14. Процак Анастасія Василівна СШ № 11 11
15 Кондрусь Яна Андріївна ЗШ № 21 10
16 Гавадзин Арсен Петрович ЗШ № 25 10
17 Іваник Юрій Петрович Івано-Франківський фізико-технічний ліцей-інтернат 11
18 Макар Василина Романівна ЗШ №12 ім.І.Франка 7
19 Приймак Лідія Василівна Ліцей № 13 8
20 Нагорний Ігор Андрійович ЗШ № 22 7
21 Кліщевська Марина Дмитрівна СДЮСШОР № 1 5
22 Сплавник Тарас Євгенович ДЮСШ № 2 7
23 Васинда Олександр Андрійович ДЮСШ № 3 6
24 Дудій Вероніка-Анастасія Володимирівна Природничо-математичний ліцей 10
25 Буртик Ольга Ігорівна СШ № 1 11
26. Кіндрат Каріна Сергіївна Католицька школа-гімназія

св. Василія

6
27 Проніна Анастасія Сергіївна ЗШ № 18 10
28 Пліщ Ірина ДМШ № 1 ім.М.Лисенка 5 клас віолончелі
29 Дімбровський Ілля Андрійович ДМШ № 2 ім. В.Барвінського

 

4 клас акордеона
30 Федьків Олександр Богданович ДМШ № 3 ім. А. Кос-Анатольського 7 клас саксофона
31 Шийка Остап Андрійович МАНУМ
32 Прунько Анастасія Миколаївна Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання
33 Беус Каріна Василівна ЗШ № 16 10
34 Гриців Анна Андріївна МДЕС  
35 Слободян Мар’яна Іванівна МЦДЮТ
36 Коваль Юлія Віталіївна Центр патріотичного виховання учнівської молоді ім.С.Бандери,
37 Волошин Іван Юрійович ВПУ № 21 ІІІ курс
38 Мотульська Діана Любомирівна Центрі професійно-технічної освіти №1  ІІІ курс
39 Лопуляк Анастасія Іванівна Академічний ліцей-інтернат 9
40 Василишин Анастасія  Богданівна Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму

 

ІІ курс

Департамент освіти та науки готує цей проєкт рішення на розгляд сесії Івано-Франківської міської ради.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...