Повне вимкнення аналогового телебачення знову перенесли

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення погодила перенесення терміну вимкнення аналогового телебачення в Україні на 30 червня 2020 року.

Про це повідомляють на сайті Нацради.

Сьогодні, 12 грудня, Національна рада погодила без зауважень проект постанови Кабінету міністрів “Про внесення зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України”, розроблений адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Там передбачили, що термін використання в Україні аналогового сигналу для окремих категорій мовників продовжать до 30 червня 2020 року (раніше термін спливав 31 грудня 2019 року).

Відповідальний секретар Національної ради Олександр Ільяшенко пояснив, що до цієї дати використовуватимуть аналоговий стандарт ті мовники, які працюють на територіях, що межують з Російською Федерацією – на півночі країни і в Херсонській області, на лінії розмежування і тимчасово окупованих територіях, а також місцеві телерадіокомпанії, які досі не мають ліцензії на мовлення у цифрових мультиплексах.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...