На Прикарпатті ремонтують дороги

На автошляхах державного значення Івано-Франківської області дорожники здійснюють роботи з аварійного ремонту ямковості.

Про це повідомляють в Службі автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Це вимушений захід, який вживають у зимовий період для термінового забезпечення безпечного проїзду автомобільного транспорту та захисту дорожнього покриття від подальшого руйнування.

Працівники ТОВ “БМБУД” вирізують за допомогою фрези вибоїни, вичищують їх від бруду, покривають їх в’яжучими матеріалами. Підготовлені вибоїни опісля заповнюють холодним асфальтом. Така технологія дозволяє працювати при низьких температурах.

Дорога Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль.

На автошляхах державного значення Івано-Франківської області дорожники здійснюють роботи з ліквідації аварійної ямковості. Це вимушений захід, який вживають у зимовий період для термінового забезпечення безпечного проїзду автомобільного транспорту та захисту дорожнього покриття від подальшого руйнування.Працівники ТОВ "БМБУД" працюють на км 11 +800 а/д Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль (Тисменицький район). Спочатку вирізують за допомогою фрези вибоїни, вичищують їх від бруду, покривають їх в'яжучими матеріалами. Підготовлені вибоїни опісля заповнюють холодним асфальтом. Така технологія дозволяє працювати при низьких температурах. #безпека_руху #державні_дороги #ремонт_доріг #Н_18

Опубліковано Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області Четвер, 16 січня 2020 р.

Comments are closed.

Loading...