На Луганщині патрульні стрибнули в крижану річку, щоб врятувати 17-річну дівчину. ВІДЕО

В Лисичанську Луганської області патрульні врятували дівчину.

Коли на твоїх очах 17-річна дівчина стрибає з мосту в крижану річку — ти не маєш часу на вагання. У такій ситуації є одне-єдине правильне рішення — у будь-який спосіб врятувати її, – повідомляють на сторінці МВС України.

Під час патрулювання екіпаж патрульних зупинив молодий чоловік зі словами:

Моя дівчина хоче стрибнути з мосту, підвезіть мене туди.

Хлопець пояснив, що посварився зі своєю 17-річною подружкою, вона телефонує і каже, що скоїть самогубство.

Патрульні Михайло Єремєєв та Дмитро Козюберда посадили юнака до авто й негайно попрямували на міст, що через річку Сіверський Донець.

Дівчина й справді перебувала там. Інспектори попросили хлопця не підходити до неї й спробували самі налагодити контакт. На прохання поліцейських не робити цього — дівчина плакала й кричала.

У цей час її хлопець не втримався й почав бігти до неї. Найстрашніше сталося в одну мить. Щойно вона побачила його — не вагаючись, стрибнула вниз.

Луганські патрульні врятували від самогубства 17-річну дівчину

“Коли на твоїх очах 17-річна дівчина стрибає з мосту в крижану річку — ти не маєш часу на вагання. У такій ситуації є одне-єдине правильне рішення — у будь-який спосіб врятувати її”.Лисичанськ. Під час патрулювання екіпаж патрульних зупинив молодий чоловік зі словами: “Моя дівчина хоче стрибнути з мосту, підвезіть мене туди”. Хлопець пояснив, що посварився зі своєю 17-річною подружкою, вона телефонує і каже, що скоїть самогубство.Патрульні Михайло Єремєєв та Дмитро Козюберда посадили юнака до авто й негайно попрямували на міст, що через річку Сіверський Донець.Дівчина й справді перебувала там. Інспектори попросили хлопця не підходити до неї й спробували самі налагодити контакт. На прохання поліцейських не робити цього — дівчина плакала й кричала.У цей час її хлопець не втримався й почав бігти до неї. Найстрашніше сталося в одну мить. Щойно вона побачила його — не вагаючись, стрибнула вниз.Патрульні вмить кинулися на порятунок. Крижана вода у річці, – 7°C на вулиці й дуже мало часу на те, щоб дістати її з води.Обоє патрульних полізли у річку, аби врятувати дівчину. ЇЇ несло течією. На очах у поліцейських вона швидко йшла під воду головою вниз. Верхній одяг дівчини, який набрав води, прискорював цей процес.Патрульні допливли до неї, якнайшвидше витягнули на берег. Дівчина була без свідомості й посиніла від холоду. Інспектори почали робити їй непрямий масаж серця, після чого вона відкашляла воду й отямилася.Аби врятована хоч трохи зігрілася, патрульні зняли з неї верхній одяг й вкрили своїми куртками й бронежилетами.Надалі інспектори допомогли транспортувати дівчину до карети швидкої. Медики надали їй невідкладну допомогу та шпиталізували до лікарні.Михайло Єремєєв та Дмитро Козюберда — сьогодні ці патрульні стали янголами-охоронцями для 17-річної дівчини. Мокрі до нитки, замерзлі від крижаної річкової води, з втопленими мобільними телефонами, але щасливі від того, що врятували життя. День пройшов не дарма.Патрульна поліція України Патрульна поліція Луганської області

Опубліковано МВС України Пʼятниця, 7 лютого 2020 р.

Патрульні вмить кинулися на порятунок. Крижана вода у річці, – 7°C на вулиці й дуже мало часу на те, щоб дістати її з води.
Обоє патрульних полізли у річку, аби врятувати дівчину. ЇЇ несло течією. На очах у поліцейських вона швидко йшла під воду головою вниз. Верхній одяг дівчини, який набрав води, прискорював цей процес.

Патрульні допливли до неї, якнайшвидше витягнули на берег. Дівчина була без свідомості й посиніла від холоду. Інспектори почали робити їй непрямий масаж серця, після чого вона відкашляла воду й отямилася.

Аби врятована хоч трохи зігрілася, патрульні зняли з неї верхній одяг й вкрили своїми куртками й бронежилетами.
Надалі інспектори допомогли транспортувати дівчину до карети швидкої. Медики надали їй невідкладну допомогу та шпиталізували до лікарні.

Михайло Єремєєв та Дмитро Козюберда — ці патрульні стали янголами-охоронцями для 17-річної дівчини. Мокрі до нитки, замерзлі від крижаної річкової води, з втопленими мобільними телефонами, але щасливі від того, що врятували життя. День пройшов не дарма.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...