Аудитори перевірили проєкт моста на Пасічну

На щотижневій оперативній нараді доповів Костянтин Щербаченко, голова ГО “Українська асоціація аудиторів безпеки автомобільних доріг”. Організація провела перевірку моста на Пасічну.

З його слів, безпека автомобільних доріг здійснюється за певними критеріями.

“Ми замовили аудит, аби мати об’єктивну точку зору”, – зауважив міський голова.

За результатами перевірки пропонують транзитний рух старого мосту, а локальний рух виходитиме на новий міст. Є місця, де можливе накопичення води, тому ж важливо забезпечити водовідведенння.

Були зауваження щодо перехрещення та перемикання.  Запропонували спрямувати рух одразу з мосту на кільцеву ділянку.

Біля кладовища за планом мала бути стоянка. “На наш погляд, це небезпечно для водіїв”, – каже Щербаченко. Тому місце для стоянки слід поміняти.

Також бракує місця для пішоходів, його слід збільшити. “Пропонуємо переглянути ширину смуг руху для авто задля “заспокоєння руху”, і це додасть місце для тротуару чи велосмуги”, – зауважив Щербаченко.

Бракує і пішохідних, і велосвітлофорів.

Звернули увагу і на огорожу:

Аудит провели за місяць. До слова, аби добудувати міст на Пасічну залучатимуть китайських та шведських інвесторів.

“Це перший такий аудит в Україні. З його висновками можемо замовляти торги по будівництву розв’язки”, – сказав Галіпчак, керівник УКБ.

Зі слів Руслана Марцінківа, територію для розв’язки пробували розширити. Вартість земельних ділянок близько 300 мільйонів. Також мер зауважив, що на аудитора пробували вплинути.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...