У Франківську затвердили дизайн електронного квитка

На черговому засіданні виконавчого комітету затвердили дизайн для е-квитка.

У новій версії всі надписи будуть українською, а колір – однаковий як для загального, так і для студентського квитка.

Директор КП “Електроавтотранс” ІФ Голутяк Віталій розповів, що на це рішення вплинув досвід закордонних колег. Про це повідомляють на сторінці Івано-Франківської міської ради.

Нагадаємо про переваги електронного квитка:

  • Чіткий облік пасажирів, в першу чергу – пільгових;
  • Максимальне обмеження/вилучення готівкових коштів із громадського транспорту;
  • Підвищення дисципліни платежів;
  • Можливість проїзду за 1-м квитком у різних транспортних засобах;
  • В майбутньому можна буде отримати отримати знижку при купівлі в торгових закладах та відмітитись при відвідуванні школи, бібліотеки, басейну, спортзалу.

На черговому засіданні виконавчого комітету затвердили дизайн для е-квитка🙂У новій версії всі надписи будуть українською, а колір – однаковий як для загального, так і для студентського квитка. -Чому вирішили саме так? -Про це стане відомо наступного тижня на презентації😉Директор КП "Електроавтотранс" ІФ Голутяк Віталій розповів, що на це рішення вплинув досвід закордонних колег:)Нагадаємо про переваги електронного квитка:✅Чіткий облік пасажирів, в першу чергу – пільгових;✅Максимальне обмеження/вилучення готівкових коштів із громадського транспорту;✅Підвищення дисципліни платежів;✅Можливість проїзду за 1-м квитком у різних транспортних засобах;✅В майбутньому можна буде отримати отримати знижку при купівлі в торгових закладах та відмітитись при відвідуванні школи, бібліотеки, басейну, спортзалу.

Опубліковано Івано-Франківська міська рада Четвер, 13 лютого 2020 р.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...