Держава в смартфоні: як виглядатиме електронний паспорт

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров продемонстрував три можливі варіанти інтерфейсу електронного паспорту громадянина України.

За допомогою паспорта в смартфоні у нас з вами буде можливість пересуватися країною на потягах та літаках, ідентифікувати особистість у державних установах, отримувати посилки (і ще багато життєвих ситуацій)”, – йдеться у повідомленні.

Розробникам здається, що найголовніші дані паспорта – це фото, ПІБ, номер документа. Все інше, на їхню думку, можна сховати. “Тому, на відміну від водійських посвідчень, ми збільшили фото (вбили ідею його збільшення за натиском)”, – пише Федоров.

Автор дизайну –  Володимир Смирнов.

Можливість отримати в мобільний додаток цифровий документ матимуть змогу власники закордонного паспорта та ID-картки”.

6-го лютого додаток державних послуг онлайн “Дія” став доступним для скачування, зараз у застосунку доступні водійське посвідчення та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Міністерство цифрової трансформації найближчим часом має намір запустити в мобільному застосунку “Дія” цифрові поліси для обов’язкового страхування відповідальності автовласників (ОСЦПВ), цифровий паспорт та електронний студентський квиток.

Читайте також: В Україні презентували державний мобільний проєкт «ДІЯ».

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...