На Прикарпатті правоохоронці спільно з головами ОТГ готуються до старту нового проекту

Невдовзі на Франківщині запрацює проект “Поліцейський офіцер громади”. З цього приводу уже проводяться спільні зустрічі голів об’єднаних територіальних громад з керівництвом поліції.

Сьогодні, 17 лютого, у Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області відбулася відеоконференція керівництва поліції області, голів ОТГ з фахівцями Дніпропетровського центру розвитку місцевого самоврядування і колегами-правоохоронцями.

Останні поділилися позитивним досвідом участі в проекті. Проінформували про його мету, завдання і переваги та додаткові можливості для громади щодо запобігання правопорушень і забезпечення публічної безпеки.

Додатково інформуємо, що основна мета проекту «Поліцейський офіцер громади» – це забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не тільки працюватиме на території цієї громади, але й житиме там. Оскільки поліцейський офіцер стане повноправним представником своєї громади, то й звітуватиме він не тільки перед керівництвом, але й перед самою громадою.

Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...