У Коломиї проводять турнір пам’яті Романа Фурика

Втертє у Коломиї відбувається футбольний турнір Кубок пам’яті Романа Фурика.

Організовує турнір ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Івано-Франківській області». Про це повідомляють на сторінці Коломийської міської ради.

Цьогоріч фінансування відбувалася з міського бюджету, адже організатори написали проект на конкурс від громадських оргназацій.

Фінальні ігри й нагородження відбудуться завтра.

У турнірі беруть участь 8 команд: Коломийська міська рада (переможці 2018 р.), Коломийська районна рада, «ФК «Прикарпаття АТО» (м. Івано-Франківськ, переможці 2019 року, ФК «Залізні вовки» (м. Івано-Франківськ), ФК «Сокіл» (м. Сокаль), ФК «ФУРС» (родина та друзі Романа Фурика), 10-та окрема гірсько-штурмова бригада, коломийський відділ Національної поліції.

Турнір започатковано 2018 року і проводиться втретє. Заради справедливого протистояння існують обмеження щодо участі професійних спортсменів.

Нагадаємо, коломиянин Роман Фурик загинув під час бою, що спалахнув близько 12:30 9 січня 2015 р. в смт. Станиця Луганська, у складі підрозділу батальйону ім.генерала Кульчицького, який вирушив для виконання бойового завдання в Станиці Луганській, але у районі вул. 5-а лінія потрапив у вогневу засідку, влаштовану бойовиками незаконних озброєних формувань самопроголошеної “Луганської народної республіки. Під час бою також загинув старший солдат резерву Роман Лагно, ще 14 людей поранили.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...