“Безславні кріпаки”: невдовзі на екрани вийде фільм з франківцем в одній з головних ролей. ВІДЕО

8 жовтня 2020 року в українських кінотеатрах з’явиться пригодницький екшн “Безславні кріпаки” режисера Романа Перфільєва.

Виробництвом стрічки опікується Мінкульт, KristiFilm та StarMedia, передає “Український інтерес”. Одну з головних ролей зіграє відомий франківець Роман Луцький.

Правила самурая прості: битися на двох мечах, тренуватися по пів доби і не нариватися на неприємності заради почуттів. Але як виконати бодай одне, коли твоє ім’я Тарас Шевченко, твою дівчину мордує поганець, а твій наставник лупцює тебе, аби натренувати залізну волю? Доведеться стати самураєм за 2 дні: стріляти “по-македонськи”, швидко бігати і нарешті перестати витріщатися на гейш, – ідеться в описі до тизера.

Девіз фільму: “Катана, пістоль і сталеві вуса”. Найімовірніше, натякають на фільм Квентіна Тарантіно “Безславні виродки”, також помітний відгомін творчості легендарного японського режисера Акіри Куросави.

Проєкт фільму під робочою назвою “Тарас Шевченко: Перший самурай” держава проспонсорувала на майже 25 мільйонів гривень.

Loading...