79 хворих з Калуша і району очікують аналізів на COVID-19

На сайті Калуської міської ради оприлюднили офіційну інформацію щодо епідеміологічної ситуації на території Калуської громади.

За отриманою інформацією від медичних закладів Калуської громади і району станом на 09:00 4 квітня на території міста і сіл району, які  раніше, є 8 хворих з лабораторно підтвердженим діагнозом коронавірусної хвороби, йдеться в офіційній інформації, передають Вікна.

Пацієнтів, у яких лабораторно не підтвердився діагноз коронавірусу, є 4.

Хворих із підозрою на коронавірус, біологічний матеріал яких відправлено на лабораторне дослідження, зареєстровано 71 (7 з них — за останню добу). Станом на 16.00 3 квітня таких було 70.

У медзакладах перебуває 79 хворих з пневмонією: в тому числі: у відділеннях пульмонології та відділенні інтенсивної терапії Калуської ЦРЛ — 21, в інфекційному та терапевтичному відділеннях Калуської районної лікарні — 58. Це більше порівняно з даними на 16.00 3 квітня на 3.

З моменту виявлення першого випадку підозри на коронавірусну хворобу подано 91 зразок біологічних матеріалів в лабораторний центр. Отримано результатів ПЛР-аналізу біологічних матеріалів з лабораторного центру за період з моменту виявлення першого випадку підозри на коронавірусну хворобу 12 (8 позитивних та 4 негативних).

На жаль, в реанімацію Калуської ЦРЛ продовжують поступати пацієнти з важкими ускладненнями COVID-19, повідомила в соцмережі медичний диреткор Калуської ЦРЛ Наталія КінашСтаном на п’ ятницю, 3 квітня, є шестеро таких пацієнтів, двоє з яких перебувають на апараті штучної вентиляції легень. В пульмонології лікуються 14 осіб, 10 з яких переведені з реанімаційного відділення з поліпшенням стану.

Примітка:

Щоразу, коли у вас лихоманка, підвищена температура тіла, кашель і утруднене дихання, важливо передовсім звернутися до свого сімейного лікаря, який зобов’язаний проінструктувати про наступні дії (виклик лікаря на дім, виклик бригади екстреної допомоги, самоізоляція тощо).

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...