На Прикарпатті пенсійні виплати профінансують вчасно

Головне управління Пенсійного фонду України в області повідомляє, що фінансування пенсій за березень 2020 року завершено в повному обсязі.

Під час заходів з протидії поширення коронавірусної інфекції одержувачі пенсій не відчуватимуть проблем із отриманням своїх виплат.

На сьогоднішній день проведена робота з нарахування пенсій на квітень поточного року та формування виплатних документів. Відповідно до ст. 47 Закону України пенсії виплачуються щомісяця у строк не пізніше 25-го числа місяця, за який виплачується пенсія, виключно в грошовій формі організаціями, що здійснюють виплату й доставку пенсії, або перераховується на банківський рахунок цієї особи у порядку, який передбачений чинним законодавством.

З метою забезпечення стабільного фінансування виплати пенсій кожному пенсіонеру встановлено індивідуальну дату виплати пенсії протягом виплатного періоду, з 4 по 25 число щомісяця.

З 1 квітня 2020 року Головне управління Пенсійного Фонду України в області провело автоматичний перерахунок пенсій тим особам, які набули право на проведення перерахунку.

За результатами проведеного перерахунку дораховано страховий стаж та заробітну плату понад 28 тис. пенсіонерам, з них 9917 пенсіонерам підвищено розмір пенсії в середньому на 137,34 грн.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...