Після контактів із хворими на коронавірус ізолювали понад 60 прикордонників

В ізоляції та під спостереженням медиків перебувають понад 60 прикордонників, які контактували із хворими на COVID-19.

Як ідеться у повідомленні на сайті Державної прикордонної служби, усі прикордонники, які долучаються до контрольних процедур, забезпечені засобами індивідуального захисту, а керівництво служби постійно контролює наявну в органах охорони кордону кількість засобів захисту та їх своєчасне поповнення.

Медичний персонал відомства постійно відстежує стан здоров’я кожного військовослужбовця, а також забезпечується негайна ізоляція особового складу, який долучався до температурного скринінгу та перевірки документів осіб, у яких після перетину кордону діагностували захворювання. При цьому для оперативного реагування на загрози і не допуску поширення захворювання серед прикордонників, Держприкордонслужба постійно підтримує зв’язок з МОЗ та центрами громадського здоров’я на предмет обміну інформаціє щодо осіб у яких підтвердилося захворювання, – йдеться в повідомленні.

За даними ДПСУ, від середини лютого під спостереженням медиків перебувало близько 300 прикордонників, станом на 7 квітня через контакт з хворими на коронавірус в ізоляції та під спостереженням медиків перебувають понад 60 військовослужбовців Держприкордонслужби.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...