Івано-Франківські комунальники відзначили професійне свято

21 березня в Муніципальному центрі дозвілля відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників житлово-комунального господарства.

Всі виступаючі дякували працівникам за їх трудомістку працю, яка стала настільки звичною, що для багатьох є невидимою, проте, надзвичайно відповідальною. Про це повідомляє МІСТО з посиланням на офіційний сайт Івано-Франківська.

Працівники різних підприємств комунальної сфери отримали подяки міського голови, грамоти виконавчого комітету міської ради, обласної державної адміністрації, управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою. 

Цьогорічний концерт відбувся за участі естрадно-симфонічного оркестру Муніципального Центру дозвілля (художній керівник- Валерій Чекерис), гумориста Ігоря Чепіля, Любомира Микитюка та Оксани Данильчук, хору народної пісні «Чорнобривці» ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (художній керівник –Ірина Павлик, концертмейстер- Андрій Дейчаківський), хору КП «Івано-Франківськводоекотехпром» (художній керівник– Грицюк Мирон Миколайович).

Висока майстерність виконавців заполонила серця вдячних слухачів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську визначили номінантів на здобуття премії імені Ярослава Лукавецького 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...