Франківський “Ураган” U-16 не програв ще жодного матчу юнацької Екстра-ліги

Старт календарного року юнацької Екстра-ліги 16-річні “ураганівці” відзначили у Чорноморську, де 4-5 січня зіграли два перенесені поєдинки 1-го туру з місцевим “Іллічівцем”. Франківці зуміли продовжити свою безпрограшну серію і закріпилися на верхівці турнірної таблиці чемпіонату.

Про це інформує прес-служба клубу.

Дебют першого поєдинку “Ураган” провів досить нерівно. Попри перевагу у 2 м’ячі, після перерви господарям вдалося зрівняти рахунок. Бойова нічия – 2:2, а у серії післяматчевих пенальті більше пощастило “Іллічівцю” – 2:1.

Першу половину гри відіграли дуже здорово, а після перерви трохи “підсіли”. Можливо, достроково повірили в перемогу. Можливо, далася взнаки втома після далекої дороги чи тижнева святкова пауза у тренувальному процесі, – прокоментував тренер “Урагану” Володимир Салій.

Натомість у другому матчі “ураганівці” довели свою перевагу в основний час. У першому таймі гості тричі “розписалися” у воротах суперника, який зміг відповісти  тільки одного разу. А після перерви команди обмінялися забитими м’ячами, тож іванофранківці довели гру до переможного підсумку – 4:2.

Таким чином, підопічні Володимира Салія додому повернулися з активом у чотири залікові бали.

8 Темп-ЗАЕС-Продексім 14 0 0 0 14 13-64 -51 0

На черзі у 16-річних “драконів” ще один перенесений тур першого кола. 12-13 січня “Ураган” прийматиме на домашньому майданчику львівську команду ДЮСШ “Енергія-Інтер Футзал”.