Він був непосида і сміливець: тіло 20-річного атовця з Прикарпаття везуть додому. ФОТО

Прикарпаття сколихнула сумна звістка: у зоні АТО загинув 20-річний Іван Іванків. Хлопець народився і виріс в селі Росільна, що на Богородчанщині. Про Івана односельчани відгукуються, як про енергійного і сміливого хлопця.

Іван Іванків народився 18 січня, нещодавно йому виповнилося 20-ть. Фактично закінчивши школу, Іван пішов воювати. Атовець ріс у багатодітній сім`ї. У нього залишилися батьки та брат з сестрою. Сім`я не є настільки забезпеченою, проте  чиновники як з області, так і з району обіцяють допомагати. Крім того, відомо, що брат військовослужбовця інвалід ІІ групи.

Щодо загиблого юнака, односельчани кажуть, що сидіти на місці Іван не міг: завжди шукав чим себе задіяти і мав безліч ідей. Старався усім допомагати і виконував всіляку роботу у селі. У хлопця було стільки енергії, хоч відбавляй. Можливо, саме тому вирушив у зону АТО, аби захистити державу від ворога.

Хлопець служив танкістом в 10-тій окремій гірсько-штурмовій бригаді. За час війни був двічі поранений. Загинув на Донеччині у суботу, 10 березня. Обставини смерті з`ясовуються, а інформацію не розголошують, бо триває слідство. Побратими кажуть, що загинув під час виконання службових обов`язків.

Наразі тіло бійця у дорозі. Уже завтра мали б привезти до рідної хати. Щодо того, чи буде організоване прощання в Івано-Франківську — поки невідомо. Попередньо похорон у селі планують організувати в четвер, 15 березня. Більш детальну інформацію читайте на МІСТО згодом.

До слова, письменник, активіст Майдану і волонтер в зоні АТО Нестор Мартинець написав вірш через втрату прикарпатця:

Справжньому синові України Іванкові Іванківу,
який загинув, захищаючи рідну
землю від москалів…

За що, Іванку, залишив ти землю,
За що , синочку, залишив батьків,
Що тіло твоє у могилу темну
Піде, хоч жити дуже ти хотів…

На фронт пішов,Іванку , добровільно,
Бо Україну дуже ти любив,
Тебе уся оплакує Росільна
Й тих проклинає, хто тебе убив…

Спокійно спи, ти все зробив для того,
Щоб в рідну хату не зайшов москаль,
Душа твоя нехай буде із Богом,
Вона ж бо чиста, як самий кришталь..

12 березня 2018 р.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...