Мед Атлант

Невідомі видурили з довірливих прикарпатців 11 тисяч гривень

Так, до франківського відділу поліції звернулась 44-річна жителька обласного центру, яка розповіла правоохоронцям про те, що напередодні на її мобільний телефон зателефонував невідомий чоловік, який представився працівником “Ощадбанку”.

В розмові із заявницею шахрайським шляхом дізнався таємні реквізити кодів доступу до банківської карточки потерпілої після чого з її рахунку пропало 6 100 гривень.

Наступний випадок трапився з 44-річним мешканцем Івано-Франківська. Чоловік розмістив на Інтернет сайті “ОЛХ” оголошення про продаж свого мобільного телефону. Через деякий час до нього зателефонував нібито потенційний покупець та сказав, що хоче придбати вищевказаний товар. Невідомий покупець випитав дані банківського рахунку продавця, нібито для перерахунку грошей за товар в сумі 4 500 гривень. В подальшому на мобільний телефон чоловіка надійшло смс-повідомлення про зняття коштів замість поповнення.

Відомості за цими фактами внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці кажуть, щоб не стати наступною жертвою шахраїв, поліцейські застерігають громадян не перераховувати гроші, поки не отримаєте замовлений товар. У разі телефонних дзвінків від нібито працівників банку про різні банківські акції і таке інше – ігноруйте інформацію і в жодному разі не повідомляйте конфіденційних даних невідомому. Якщо у вас виникли сумніви – зайдіть у банк і уточніть потрібну вам інформацію. Пам’ятайте, такі злочини легше попередити, аніж розшукати злочинців.

Читайте також: Сергій Князєв у Франківську розповів, коли підвищать зарплати поліцейським і від чого це залежить

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...