Юна франківка стала чемпіонкою України з шахів

У Вінниці 18 березня 2018 року відбувся чемпіонат України з блискавичної гри в шахи серед дівчат до 16 років. Чемпіонкою України стала десятирічна Людмила Іваницька з Івано-Франківська, яка набрала 8,5 очка із 9 можливих.

Змагання з шахів у Вінниці тривали з 6 по 18 березня. Найближчу суперницю, 15-річну харків’янку Бердник Марію, Іваницька Людмила випередила на 0,5 очка. Інша франківчанка Іваницька Софія у дисципліні блискавична гра фінішувала на 21-му місці із результатом 3,5 очки, пише Sport.if.ua.

Обидві наші представниці також змагалися і в дисципліні швидка гра, де посіли сусідні позиції: Софія – тринадцята, а Людмила – чотирнадцята.